Web za pár kaček
SEO a internetový marketing
posunout níže

SEO a internetový marketing

Skvělá doména a ohromující vzhled webových stránek nejsou všechno. Pokud chcete zajistit návštěvnost Vašich stránek, musíte o nich dát co nejvíce vědět. SEO: optimalizace stránek pro internetové vyhledávače a internetový marketing jsou techniky pro zajištění úspěchu Vašich webových stránek a tedy i Vašeho podnikání.SEO: optimalizace stránek pro internetové vyhledávače a internetový marketing

Vytvořit si obyčejné webové stránky k samotnému úspěchu v podnikání nestačí. K čemu je dobré mít webové stránky, na které se nikdo nepodívá. Lidé na internetu vyhledávají služby a produkty za pomocí internetových vyhledávačů jako je např. google.com nebo seznam.cz. Napíší název služby nebo produktu, který právě potřebují a internetové vyhledávače jim ukáží stránky, které nabízí co potřebují. Naším úkolem je zajistit, aby Vaše stránky byly v těchto výsledcích na prvních místech. Takového cíle lze docílit dvěma způsoby.

SEO: optimalizace stránek pro internetové vyhledávače a internetový marketing Ústí nad Labem, Teplice, Děčín

SEO: optimalizace stránek pro internetové vyhledávače

SEO: optimalizace webových stránek pro internetové vyhledávače (Search Engine Optimization) jsou techniky zajišťující úspěšnost webových stránek na internetu. Jedná se o soubor mnoha činností, jejichž výsledkem je upravit webové stránky tak, aby je internetové vyhledávače zobrazili mezi prvními výsledky při vyhledávání toho co stránky skutečně nabízí.

Internetový marketing

Internetové vyhledávače nabízí i jiný způsob jak zviditelnit Vaše stránky. Lze využít inzertních služeb. Místa na první stránce ve výsledcích lze i zakoupit pomocí placené reklamy. Výhodou této placené reklamy je, že se zobrazuje i na stránkách partnerů internetových vyhledávačů a tak jejich návštěvníkům podsouvají cílenou reklamu odpovídající tomu, co v minulosti vyhledávali na internetu.

Aktivní marketing na sociálních sítích

Propagaci Vašich produktů a služeb může pomoci vhodné využití sociálních sítí. Jsou li lidé s Vašimi službami nebo produkty spokojeni, snadno Vás tak doporučí svým přátelům.

Napište nám

Máte zájem o vytvoření webových stránek, nebo se chcete pouze na něco zeptat?
Zanechte nám zprávu a vše společnými silami vyřešíme.

Jméno je povinné.
Email je povinný.
Uvedená adresa není validní.
Telefonní číslo je povinné.
Zpráva je povinná.