Web za pár kaček
Tvorba textů - copywriting
posunout níže

Tvorba textů - copywriting

Copywriting: tvorba textů je tvůrčí činnost, jejímž výsledkem jsou čtivé texty, které mají za úkol upoutat nebo přesvědčit čtenáře o čemkoliv. Tvůrce nabízející tuto službu se v odborné řeči označuje jako copywriter.

K čemu je copywriting dobrý?

Služby copywriterů se dnes využívají téměř všude. Od psaní komerčních článků vychvalující jedinečné služby a produkty inzerujících firem. Nebo propagační články pro ovlivnění veřejného mínění o všemožných pravdách komerčního nebo politického ražení.

Síla slov je obrovská. Správně volená slova dokáží jejich čtenáře přesvědčit téměř o čemkoliv. S prací copywriterů se setkáváme dnes a denně téměř na každém místě. Od popisů produktů, reklamních příspěvků a článků v novinách, časopisech, letácích nebo na plakátech a billboardech. Stejnou měrou zanechávají copywriteři svou stopu i na internetu.

Copywriting - tvorba textů
SEO copywriting Ústí nad Labem

SEO Copywriting – psaní textů pro WEB

SEO Copywritingpsaní textů pro web se od běžných textů tvořených pro plakáty, letáky, brožury odlišuje. Je-li text čtivý, čtenář papírového media si ze zaujetím přečte celý článek až do konce. Psaní textů pro web je ale jiné. Musíme si uvědomit, že návštěvníci internetových stránek nečtou dlouhé texty. Čtení z obrazovek unavuje oči. Proto je dobré psát texty stručné, které zároveň zaujmou a podají návštěvníkům stránek věcnou informaci. Psaní textu pro web není jen o tom vymyslet čtivý text, který upoutá. Je třeba vytvořit text, kterému správně porozumíinternetové vyhledávače (seznam.cz, google.com) a doporučí tak Vaše stránky jejich uživatelům. Copywriting webových stránek je nedílnou součástí optimalizace stránek pro internetové vyhledávače tzv. SEO.

Copywriting ZDARMA?

Ptáte se proč máte platit za něco co si můžete udělat sami? Tvorba textů pro web je velice důležitá věc, na které záleží úspěšnost Vašich stránek. Nevhodně zvolená slova v obsahu webových prezentací mohou naprosto znehodnotit jejich smysl. Proto doporučujeme nechat vytvoření textového obsahu na nás.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • SEO copywriting – tvorba textů pro web.
  • Tvorba reklamních textů pro letáky, plakáty a billboardy.
  • Popisky produktů a zboží pro reklamy a e-shopy.
  • Tvorba sloganů.
  • Psaní článků a textů pro katalogy a brožury.

Napište nám

Máte zájem o vytvoření webových stránek, nebo se chcete pouze na něco zeptat?
Zanechte nám zprávu a vše společnými silami vyřešíme.

Jméno je povinné.
Email je povinný.
Uvedená adresa není validní.
Telefonní číslo je povinné.
Zpráva je povinná.