Tvorba webových stránek - webzaparkacek.cz

Web z hotové šablony:

Vizitka 4: Cesta


od:


Reference:

Ukázky vybraných webů využívající tuto šablonu.


Kolik to bude stát?

V základní ceně 150 Kč není zahrnuto vložení obsahu webových stránek. Konečná cena webových stránek se odvíjí od rozsahu jejich obsahu. Vložení obsahu s jednoduchým formátováním provádíme za poplatek 0,084 Kč za každý vložený znak a 15 Kč za vložený obrázek. Za rozšíření webových stránek o další stránku si účtujeme 150 Kč. Webové stránky jsou ZDARMA umístěny na doméně III. řádu na adrese "název stránek".webno.cz.

Provoz stránek:

Umístění stránek na doméně II. řádu (.cz /.eu) Redakční systém* Emailová schránka
730 Kč / rok 730 Kč / rok 730 Kč / rok

* Uživatelé webových stránek s administrací si mohou spravovat jejich obsah sami (ZDARMA) bez jakýchkoliv omezení. Cena instalace a nastavení redakčního systému je závislá na individuálních požadavcích klientů na funkčnost systému.

Webové stránky z hotových šablon s orientační cenou vyšší než 738 Kč vytváříme zpočátku formou pronájmu webových stránek za 123 Kč měsíčně. Do šesti měsíců lze stránky vykoupit do osobního vlastnictví doplacením běžné ceny stránek. Pronájem webových stránek se uzavírá vždy na dobu jednoho roku, při výročí stránek lze stránky vykoupit do osobního vlastnictví a platit pouze náklady spojené s provozem webových stránek.

Více zde

Ceník

Webovou stránku si můžete objednat prostřednictvím kontaktního formuláře, příp. pomocí emailu chci@webzaparkacek.cz. Pokud s Vaší poptávkou zašlete veškeré informace včetně kompletního obsahu webových stránek, budeme vám moci zaslat kalkulaci koncové ceny realizace stránek včetně individuální slevy v minimální vyšší 10%.


Můžeme Vám pomoci?

Napište nám. Rádi zodpovíme Vaše dotazy a splníme Vaše požadavky.